Backend Fejlesztő

Debrecen, Hungary

This job is not available any more.

Szeretnél a részese lenni egy stabilan működő startup nemzetközi piacra lépésének?

Hiszel abban, hogy a saját fejlődésed a kulcs a sikerhez?

Magas fordulatszámon pörögsz, nem elégedsz meg az átlaggal?

Téged keresünk!

Csatlakozz hozzánk Backend fejlesztőnek!

Víziónk, hogy Magyarország, UK és USA összes étterme a mi rendelési rendszerünket és az általunk fejlesztett applikációkat használja.

Néhány alapinfó a rendszerről:

Server: Amazon - Heroku

Backend: Ruby on Rails

Frontend: React - NodeJs

Működő partnerek a rendszeren: 100 weboldal + 100 adminisztrációs felület + 100 chatbot + 120 natív applikáció.

Feladataid:

- API-k fejlesztése

- Back-end fejlesztői feladatok

- Új funkciók fejlesztése

- Tesztek írása

Amit kérünk tőled:

- PHP, MySQL ismeret (Mi majd megtanítunk a Ruby on Railsre)

- Legalább 4 év fejlesztői tapasztalat

Előny:

- Ruby vagy Java fejlesztői gyakorlat

- Előny, de nem feltétel ha ismered a scrum módszertant

Amit kínálunk:

- Debrecen belvárosában egy 500 négyzetméteres irodában dolgozhatsz

- Átlátható fejlődési utat, rugalmasságot, startup-feelinget

- Foglalkozhatsz a legfrissebb technológiákkal

Küldj nekünk referenciákat, vagy gyere be hozzánk egy próbanapra és nézd meg nálunk milyen dolgozni. Ha meggyőztünk kattints az "Apply for this job" gombra és ha kérdésed van, keress minket bátran!