Backend Fejlesztő

Debrecen, Hungary

Szeretnél a részese lenni egy stabilan működő startup nemzetközi piacra lépésének?

Hiszel abban, hogy a saját fejlődésed a kulcs a sikerhez?

Magas fordulatszámon pörögsz, nem elégedsz meg az átlaggal?

Téged keresünk!

Csatlakozz hozzánk Backend fejlesztőnek!

Víziónk, hogy Magyarország, UK és USA összes étterme a mi rendelési rendszerünket és az általunk fejlesztett applikációkat használja.

Néhány alapinfó a rendszerről:

Server: Amazon - Heroku

Backend: Ruby on Rails

Frontend: React - NodeJs

Működő partnerek a rendszeren: 60 weboldal + 60 adminisztrációs felület + 60 chatbot + 120 natív applikáció.

Feladataid:

- API-k fejlesztése

- Back-end fejlesztői feladatok

- Új funkciók fejlesztése

- Tesztek írása

Amit kérünk tőled:

- PHP, MySQL ismeret (Mi majd megtanítunk a Ruby on Railsre)

- 1 - 2 éves fejlesztői tapasztalat

Előny:

- Ruby vagy Java fejlesztői gyakorlat

- Előny, de nem feltétel ha ismered a scrum módszertant

Amit kínálunk:

- Normális fizetést

- Debrecen belvárosában egy 350 négyzetméteres irodában dolgozhatsz

- Átlátható fejlődési utat, rugalmasságot, startup-feelinget

- Foglalkozhatsz a legfrissebb technológiákkal

Ha meggyőztünk kattints az "Apply for this job" gombra és ha kérdésed van, keress minket bátran!

Tell your friends about this position